تبلیغات
هاستینگ نامحدود - مطالب اردیبهشت 1396

هاستینگ نامحدود

جمعه 29 اردیبهشت 1396

مهاجرت به چک

نویسنده: قالب وبلاگ   


بررسی روش های مهاجرت به چک

برای مهاجرت به چک باید تمامی روش های ورود به این کشور را مورد بررسی قرار داد و با توجه به شرایط حاکم بهترین گزینه را انتخاب کرد و برای مهاجرت به این کشور اقدام کرد.

 ویزای توریستی کشور چک :
یکی از روش های ورود به کشور چک، اخذ ویزای توریستی می باشد. ماهیت ویزای توریستی، سپری کردن یه دوره زمانی مشخص در کشور چک است که پس از به اتمام رسیدن دوره تعیین شده به کشور خود بازگردند.
با توجه به قرار گیری کشور چک در حوزه شینگن، افراد برای دریافت روادید، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشند و مدارک مورد نیاز را فراهم کنند. مدارک ارائه شده باید نشان دهنده برگشت فرد متقاضی به کشور مبداء باشد تا آفیسر متقاعد به این اتفاق شود.

اقامت از طریق تحصیل:

راه دیگر اقامت در جمهوری چک از طریق تحصیل است. بدین صورت که فرد برای ادامه تحصیل فرم درخواست و مدارک تحصیلی خود را برای دانشگاه موردنظر خود می­فرستد در صورت پذیرش دانشگاه موردنظر فرد درخواست­دهنده می­تواند ویزای تحصیلی کشور جمهوری چک را کسب کند. مدت این ویزا نهایتاً شش ماه است و قابل تمدید و بایستی درخواستی صادر شود مبنی بر تمدید ویزای تحصیلی که متناوباً اگر اقامت فرد درخواست­دهنده بیشتر از شش ماه باشد می­تواند درخواستی بدهد بابت اقامت طولانی­تر در جمهوری چک.

 

دانشگاههای برتر جمهوری چک:

Technical University of Ostarva
Berno University of Technology
Charlos University
Czech Technical University
Masaryk University
دانشگاه­هایی که در بالا بدان اشاره شد جزو دانشگاههای برتر جمهوری چک به حساب می­آیند.

تحصیل دانشجویی در جمهوری چک کاملاً رایگان است و در دانشگاههای غیردولتی آن هزینه تحصیل بین ۱۰۰۰ یورو تا ۴۰۰۰ یورو می­باشد برای دانشگاههای چک زبان و برای دانشگاههای انگلیسی زبان این مبلغ تا ۵۰۰۰ یورو قابل افزایش است. به طول مثال هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی بطور میانگین در جمهوری چک بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو می­باشد.

سرمایه­گذاری و ثبت شرکت:

راه دیگر اقامت جمهوری چک از طریق سرمایه­گذاری و ثبت شرکت است. بدین صورت که فرد متقاضی اقامت جمهوری چک با ثبت شرکت در این کشور می­تواند اقامت جمهوری چک را کسب کند. میانگین سرمایه­ برای ثبت شرکت در جمهوری چک ۵۰۰۰۰ یورو می­باشد که فرد بعد از گذشت ۵ سال می­تواند اقامت دائم را کسب کند و هزینه سرمایه­گذاری در اروپا و جمهوری چک بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ یورو است که فرد می­تواند اقامت دائم و پاسپورت کشور جمهوری چک را اخذ نماید.

برای ثبت شرکت در جمهوری چک اخذ گواهی عدم سوء پیشینه امری مهم و ضروری به حساب می­آید که موسسه حقوقی ملک­پور برای ثبت شرکت همراه شما خواهد بود

مهاجرت کاری به جمهوری چک

برای کار در جمهوری چک باید کارفرمایی از این کشور برای شما دعوت نامه کاری بفرستد تا شما بتوانید برای دریافت ویزای کاری جمهوری چک اقدام بفرمایید . (ما نمیتوانیم کارفرمایی  را به شما معرفی کنیم)در غیر این صورت امکان گرفتن ویزای کاری نیست ،چون اگر در این کشور نیروی متخصصی نیاز باشد ابتدا در کشور خود به مدت سه ماه برای جذب نیروی متخصص آگهی میکنند اگر شخصی مراجعه نکرد نوبت به اتحادیه اروپا میرسد ،باز هم اگر کسی مراجعه نکرد نوبت به آمریکا و بعد آسیا خواهد رسید،عملا امکان دریافت ویزای کار جمهوری چک وجود ندارد.

نظرات() 

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :